O nas

POZNAJ NAS

Selena ESG jest firmą projektowo – wykonawczą o profilu „Zaprojektuj i Wybuduj” dostarczającą całościowe rozwiązanie projektowo – wykonawczo – zarządcze pod nazwą Kompletny Dach Energetyczny (KDE), obejmujące wszystkie elementy związane z zagospodarowaniem (budową lub przebudową) dachów płaskich i/lub gruntu na cele produkcji zielonej energii obiektów produkcyjnych, biurowych, handlowych i magazynowych o różnej konstrukcji i poszyciu.

Naszym celem jest pomaganie firmom w zagospodarowaniu i wykorzystaniu do maksimum powierzchni dachów nieruchomości na cele produkcji zielonej energii oraz docelowo samowystarczalności energetycznej i zeroemisyjności.

Nasz Zespół

Selena ESG to zespół doświadczonych ekspertów, którego główny trzon stanowi dział projektowania, techniczny i realizacji, wspierany przez specjalistów z zakresu rozwoju produktu, logistyki, BHP czy finansowania. Dzięki własnym zasobom kadrowym i szerokiej specjalizacji możemy w sposób indywidualny i kompleksowy podchodzić do każdego Klienta, wypracowując autorskie, często innowacyjne rozwiązania i realizacje.

Zarząd spółki

Krzysztof Ościłowicz

Prezes Zarządu Selena ESG, Członek Zarządu ds. Finansowych (CFO) Selena FM S.A.

Ukończył Uniwersytet Warszawski na kierunku stosunki międzynarodowe oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Posiada dyplom ACCA  oraz certyfikat CFA . W przeszłości zawodowo związany m.in z PKN Orlen czy Grupą Unipetrol (gas & oil), realizując kluczowe projekty energetyczne i petrochemiczne zarządzając kontraktami inwestycyjnymi. Do Grupy Selena dołączył w 2019 roku zajmując stanowisko Group Controlling Director, a następnie pełniącego obowiązki Chief Financial Officer. Realizował wsparcie biznesu poprzez wdrożenia narzędzi klasy Business Intelligence, wsparcie i nadzór nad projektami biznesowymi oraz poprzez usprawnienia procesów w Grupie Selena. 1 października 2022 roku wszedł w skład Zarządu Grupy jako Członek Zarządu ds. Finansowych.

Jarosław Szalpuk

Dyrektor Ofertowania i Sprzedaży Selena ESG

Od ponad 20 lat jest przewodnikiem po materiałach hydroizolacyjnych dla biznesu. Wpiera firmy z branży m.in. przemysłowej, logistycznej i deweloperskiej znaleźć najlepsze rozwiązanie dla szczelnego dachu. Wprowadził na rynek polski dedykowaną linię profesjonalnych bitumicznych wyrobów rolowanych Tack-R oraz innowacyjną refleksyjną powłokę hydroizolacyjną COOL-R. Jest twórcą kompleksowych systemów hydroizolacji, m.in. Civil Engineering czy Green Roof.

Jesteśmy częścią Grupy Selena

Selena ESG jest częścią działającej od 1992 roku Grupy Selena, jednego z największych producentów chemii budowlanej na świecie. Od początku naszego istnienia angażujemy się w gospodarkę niskoemisyjną, a wartości ESG towarzyszą nam na każdym etapie rozwoju.

Dowiedz się więcej o Grupie Selena