45405_SELENA-ESG_banner_hero_1627x393px_v02.jpg
SELENA ESG

Wspieramy biznes w zielonej transformacji

Play Video about Selena ESG - wykonawca i operator systemów fotowoltaicznych na dachach płaskich

Zielona energia dla biznesu

Selena ESG

Selena ESG to kolejny krok Grupy Selena w kierunku zwiększenia efektywności energetycznej budynków i poprawienia komfortu ich użytkowania. Naszą propozycją dla biznesu jest Kompletny Dach Energetyczny - unikalne rozwiązanie łączące modernizację dachu z jego wykorzystaniem na produkcję energii fotowoltaicznej.

Jak to zrobimy? Poprzez kompleksowe podejście do wyzwań konstrukcyjnych i hydroizolacyjnych dachów przemysłowych, redukcję temperatury dachu oraz montaż odpowiednio dopasowanych instalacji fotowoltaicznych.

Selena ESG jest częścią działającej od 1992 roku Grupy Selena, jednego z największych producentów chemii budowlanej na świecie. Od początku naszego istnienia angażujemy się w gospodarkę niskoemisyjną, a wartości ESG towarzyszą nam na każdym etapie rozwoju.

Więcej o Grupie Selena.

Poznaj nasz zespół

108391_1920.jpg
Krzysztof OściłowiczPrezes Zarządu

Krzysztof Ościłowicz, Prezes Zarządu

Ukończył Uniwersytet Warszawski na kierunku stosunki międzynarodowe oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Posiada dyplom ACCA  oraz certyfikat CFA . W przeszłości zawodowo związany m.in z PKN Orlen czy Grupą Unipetrol (gas & oil), realizując kluczowe projekty energetyczne i petrochemiczne zarządzając kontraktami inwestycyjnymi. Do Grupy Selena dołączył w 2019 roku zajmując stanowisko Group Controlling Director, a następnie pełniącego obowiązki Chief Financial Officer. Realizował wsparcie biznesu poprzez wdrożenia narzędzi klasy Business Intelligence, wsparcie i nadzór nad projektami biznesowymi oraz poprzez usprawnienia procesów w Grupie Selena. 1 października 2022 roku wszedł w skład Zarządu Grupy jako Członek Zarządu ds. Finansowych. 

Jaroslaw-Szalpuk-216-1-scaled.jpg
Jarosław Szalpuk Dyrektor Ofertowania i Sprzedaży

Jarosław Szalpuk,  Dyrektor Ofertowania i Sprzedaży

Od ponad 20 lat jestem przewodnikiem po materiałach hydroizolacyjnych dla biznesu.
Pomagam firmom z branży m.in. przemysłowej, logistycznej i deweloperskiej znaleźć najlepsze rozwiązanie dla szczelnego dachu. 

Wprowadziłem na Polski rynek dedykowaną linię profesjonalnych bitumicznych wyrobów rolowanych Tack-R oraz innowacyjną refleksyjną powłokę hydroizolacyjną COOL-R.
Stworzyłem kompletne systemy hydroizolacji – m.in. Civil Engineering, Green Roof, które z powodzeniem zainstalowaliśmy u setek zadowolonych klientów.

 

Porozmawiajmy!

Administratorem danych jest Selena ESG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Strzegomskiej 2 - 4, 53-611 Wrocław. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przedstawienia oferty oraz realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów opisanych Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: rodo@selena.com