45405_SELENA-ESG_banner_hero_1627x393px_v02.jpg
SELENA ESG

Wspieramy biznes w zielonej transformacji

Play Video about Selena ESG - wykonawca i operator systemów fotowoltaicznych na dachach płaskich

Zielona energia dla biznesu

Selena ESG

Selena ESG to kolejny krok Grupy Selena w kierunku zwiększenia efektywności energetycznej budynków i poprawienia komfortu ich użytkowania. Naszą propozycją dla biznesu jest Kompletny Dach Energetyczny - unikalne rozwiązanie łączące modernizację dachu z jego wykorzystaniem na produkcję energii fotowoltaicznej.

Jak to zrobimy? Poprzez kompleksowe podejście do wyzwań konstrukcyjnych i hydroizolacyjnych dachów przemysłowych, redukcję temperatury dachu oraz montaż odpowiednio dopasowanych instalacji fotowoltaicznych.

Selena ESG jest częścią działającej od 1992 roku Grupy Selena, jednego z największych producentów chemii budowlanej na świecie. Od początku naszego istnienia angażujemy się w gospodarkę niskoemisyjną, a wartości ESG towarzyszą nam na każdym etapie rozwoju.

Więcej o Grupie Selena.

Poznaj nasz zespół

Roman-Meysner-Selena-ESG.jpg
Roman M. MeysnerGeneral Manager, President of the Board

Roman M. Meysner, General Manager, President of the Board

Realizuję cele strategiczne Seleny ESG w obszarze inwestycji fotowoltaicznych w przemyśle i logistyce. Buduję zespół, który wspiera klientów w zielonej transformacji. 

Od 25 lat tworzę i buduję od podstaw firmy z branży deweloperskiej i konsultingowej. Odpowiadałem za projekty i produkty w regionach Europy Południowej, Centralnej  i Bliskiego Wschodu m.in. w sektorach logistycznym, przemysłowym, handlowym,  mieszkaniowym, hotelowym i infrastrukturalnym. Realizowałem projekty infrastrukturalne i kubaturowe jako konsultant Komisji Europejskiej w ramach programu PHARE Cross Border Co-operation Programme. 

Wojciech-258-1.jpg
Wojciech Chyłek Vice President of the Board

Wojciech Chyłek,  Vice President of the Board

Rozwijam projekty związane z produkcją energii z OZE.

W branży energetycznej działam od 2006 roku. Budowałem elektrownię atomową w Finlandii (Areva). Odpowiadałem m.in. za takie projekty jak Budowa Instalacji Mokrego Odsiarczania Spalin czy Odazotowania Spalin (EDF Polska), wyburzenie komina h 225m czy remont kapitalny kotła parowego wraz przezwojeniem generatora (PGE Energia).

Moje doświadczenie obejmuje również procesy Merges&Acquisition projektów OZE.  Jako dyrektor techniczno-operacyjny w Columbus Energy uczestniczyłem w rozwoju  kilkuset  projektów farm fotowoltaicznych. Pozyskałem portfolio na różnym etapie rozwoju projektów OZE o łącznej mocy 2GW.

Jaroslaw-Szalpuk-Selena-ESG-1.jpg
Jarosław Szalpuk Dyrektor Ofertowania i Sprzedaży

Jarosław Szalpuk,  Dyrektor Ofertowania i Sprzedaży

Od ponad 20 lat jestem przewodnikiem po materiałach hydroizolacyjnych dla biznesu.
Pomagam firmom z branży m.in. przemysłowej, logistycznej i deweloperskiej znaleźć najlepsze rozwiązanie dla szczelnego dachu. 

Wprowadziłem na Polski rynek dedykowaną linię profesjonalnych bitumicznych wyrobów rolowanych Tack-R oraz innowacyjną refleksyjną powłokę hydroizolacyjną COOL-R.
Stworzyłem kompletne systemy hydroizolacji – m.in. Civil Engineering, Green Roof, które z powodzeniem zainstalowaliśmy u setek zadowolonych klientów.

 

Porozmawiajmy!

Administratorem danych jest Selena ESG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Strzegomskiej 2 - 4, 53-611 Wrocław. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przedstawienia oferty oraz realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów opisanych Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: rodo@selena.com