Profesjonalne hydroizolacje dla rynku

inwestycyjnego

TACK-R

wysokiej jakości produkty
przeznaczone na rynek inwestycyjny

Szeroka oferta produktów bitumicznych, hydroizolacji płynnych i produktów uzupełniających, zoptymalizowana pod kątem potrzeb i polskich warunków pogodowych, które tworzą idealne rozwiązania na każdym etapie budowy. W ofercie są pełne systemy przebadane pod kątem Broof t1 czy FLL (odporność na przerastanie korzeni).

We współpracy z CW Lundberg opracowaliśmy nowatorski sposób mocowania elementów dachowych bez konieczności przebijania powłok hydroizolacyjnych. System polega na zamocowaniu podstawy elementu dachowego w postaci płytki przy użyciu formatki wykonanej z materiału kompatybilnego z poszyciem dachowym. W przypadku papy, formatki wycinane są ze specjalnej papy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych.

TACK-R – jakie daje korzyści?

15 lat

gwarancji (w zależności od układu)

8.5 kg/m2

obciążenia konstrukcji w przypadku dachów balastowych i mocowanych mechanicznie

10%

maksymalna tolerancja grubości

120 lat

doświadczenia w produkcji pap bitumicznych

  • Pełna szczelność poszycia dachowego dzięki przyczepności na całej powierzchni papy
  • Szeroki wybór pap podkładowych i nawierzchniowych
  • System nie rozprzestrzenia ognia zewnętrznego (Broof t1)
  • Budynki nowe i remontowane
  • Profesjonalne doradztwo
  • Na konstrukcjach stalowych i betonowych

TACK-R – rozwiązanie dla inwestycji przystosowane do rynku polskiego.

W ofercie marki TACK-R dostępne są systemy dachów płaskich, systemy dachów zielonych Green Sedum i Green Herba, systemy w technologii COOL-R „Chłodny dach”, systemy dachów samoprzylepnych, system izolacji ciężkiej fundamentów oraz systemy izolacji obiektów inżynieryjnych.


Oferujemy m.in. systemy dachów balastowych, dedykowanych na konstrukcje balastowe. System rekomendowany jest na inwestycje, w których kluczowe jest zachowanie przedłużonej trwałości hydroizolacji oraz jej ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Zaletami tego rozwiązania są wydłużona żywotność przekrycia dachu, ochrona hydroizolacji przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz ograniczenie nagrzewania się dachu. Aplikacja możliwa jest na konstrukcjach betonowych, budynkach mieszkaniowych i centrach komercyjnych. 

Dowiedz się więcej o TACK-R

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza – nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania!

    Administratorem danych jest Selena ESG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Strzegomskiej 2 – 4, 53-611 Wrocław. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przedstawienia oferty oraz realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów opisanych Polityce prywatności